Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

Retrox s.r.o.
Tolstého 18
984 01 Lučenec
tel: +421 940 263 873
info@retrox.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,50 EUR (193,88 CZK)
naša cena 7,50 EUR (193,88 CZK)

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Som spokojný 44% Málo noviniek 35% Odporúčam zlepšiť kvalitu 9% Nie som spokojný 12%

O nás
O nás

 

Spoločnosť Retrox s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2015 a poskytuje služby pri výrobe 3d plechových cedulí z motívom dobových retro ilustrácií. V tejto oblasti je zatiaľ len zahraničná konkurencia, preto sme vykonali rozsiahly prieskum Slovenského trhu, aby sme zstili dopyt zákazníkov v tejto oblasti.  Investovanie do výroby 3d plechových cedúĺ z retro motívmy, sa v súvislosťami zistenými pri prieskume trhu ukázalo ako pomerne  rentabilné. 

Prieskumom trhu bolo zistené, že na trhu je voľný priestor v oblasti výroby podobného sortimentu. Tejto výrobe, retro cedulí s 3d prelisom sa venujú zatiaľ len firmy v zahraničí. Dovoz takého sortimentu potom predražuje ich cenu. Chceme byť dobrou konkurenciou v tejto oblasti firmám dovážajúcich podobný sortiment. Našou výhodou je, že materiál potrebný pre túto výrobu sa vyrába na Slovensku. Naše výrobky si hrdo označujeme ako "Slovenský výrobok".