Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

Retrox s.r.o.
Tolstého 18
984 01 Lučenec
tel: +421 940 263 873
info@retrox.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,50 EUR (193,88 CZK)
naša cena 7,50 EUR (193,88 CZK)

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Som spokojný 44% Málo noviniek 35% Odporúčam zlepšiť kvalitu 9% Nie som spokojný 12%

Tecnické špecifikácie
Technické špecifikácie

 

 

  • Materiál pocínovaný plech je synonymom kvality a trvanlivosti, preto alternatívne nahradzuje  plastové cedule alebo plagáty. Zvláštne čaro prelisu plechovej cedule, zvýrazňuje trojrozmerné kontúry obrázku ktorý mu dáva pocit živosti.
  • Retro cedule sú vyrobené z pocínovaného plechu 0,35 mm o rozmere 30x20 cm a 20x30 cm. Cínový plech je prelisovaný podľa predlohy z obrázka, čím zvýrazňuje trojrozmerné kontúry detailov. Cedule majú predvŕtané otvory pre ľahšie uchytenie na stenu. Každá ceduľa je vyrobená s rovnakým motívom ako magnetky a vytvárajú tak pár v sortimente výrobkov. V katalógovom čisle sa označuju písmenom R
  • Špeciálne tvarové cedule sú vyrobené z hliníkového plechu 0,4 mm, a tiež sú prelisované podľa predlohy, pričom rozmery výliskov sú individuálne podľa požiadaviek. V katalógovom čisle sa označujú písmenom S.
  • Magnetky sú vyrobené zo špeciálnej magnetickej fólie, ktorá je potlačená latexovou technológiou. Vyrábajú sa v rozmeroch 8x6 cm a 6x8 cm. Každá magnetka je vyrobená s rovnakým motívom ako cedule a vytvárajú tak pár v sortimente výrobkov. Niektoré magnetky sú vyrobené aj individuálne. Nájdete ich v sortimente "magnetky" v ľavom boxe na našich stránkach. V katalógovom čisle sa označujú písmenom M.
  • Niektoré  cedule sú vernou replikou originálnych reklamných tabúľ. 
  • Pre ich výrobu používame najnovšie technolólie ako sú 3D tlačiarne a CNC stroje, pomocou ktorých si sami vyrábame formy a rózne prípravky, za ktoré by sme ináč zaplatili nemalé  peniaze. 
  • Všetky cedule sú vyrobené na Slovensku a sme hrdí na to že ich môžeme označovať logom "vyrobené na Slovensku"

 

 

 

Technológie na ktorých pracujeme...

 

 

 3D tlačiareň  CNC fréza